Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Čtvrtek + Pátek

30. srpna 2013 v 21:48 |  Den za dnem
Dneska jsem byla dopoledne doma a učila se, k obědu jsem si udělala frikadely s bramborama, a před druhou jsme vyrazili do školy, kde nás dneska čekaly další informace, mimo jiné jsme se dozvěděli, jaký je časový harmonogram.
Zimní semestr trvá oficiálně od 1. 8. do 21. 12. a letní semestr je od 10. 2. do 30. 5. a aby toho učení nebylo moc, tak máme stejně jako všichni němečtí žáčci Velikonoční prázdniny (od 14. 4. do 29. 4.), které určitě využijeme k psaní seminárek a dalšího (jak vtipně zmínila naše přednášející).


Na setkání s Němci čekám do pondělí (až začnou přednášky), tak si zatím trénuju aspoň angličtinu a dneska jsem byla pochválena Britem *jupí*.

Dneska budu pokračovat s učením, zítra nás (výměnné studenty) čeká procházka po škole a uvítací (už několikáté) setkání. A potom možná nějaká fiesta :D

A taky se dneska koná nějaká super party (první party semestru), a tak se všichni hrozně snaží sehnat lístky a chtějí jít, tak jsem ráda, že to nemusím řešit :D

Pátek byl celkem fajn den, ve 3 jsme měli prohlídku po škole, pak jsem se vydala nakoupit bloky, takže konečně mám na co psát, koupila jsem pohledy (takže se někteří dočkáte) a ve schránce jsem našla dopisy od babiček :) (takže moje výzdoba zdi se rozrůstá)

Pak jsem povečeřela se spolubydlícími (Američanka se nás pořád straní, asi sem přijela jenom pařit)

Takže nás teď čeká klidný víkend, možná se vydáme do divadla nebo do kina. No a od pondělí už začíná škola.

Hezký víkend :)


T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačka kačka | 2. září 2013 v 22:37 | Reagovat

jééé, taky už se těšim na svoje první dny :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama