Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Štědrá středa

28. srpna 2013 v 19:40 |  Den za dnem
Dneska jsem zamířila do školy, kde bylo představení filozofické fakulty, tak jsem se dozvěděla pár informací, ale naštěstí nic zásadního a ani nic, z čeho by vyplývalo, že jsme udělala něco blbě.


Potom jsem se stavila do "campus shopu", kde všichni Erstsemester (prostě ti, co jsem v Mannheimu první semestr) můžou dostat zadarmo tašku.
Nečekala jsem ovšem, že bude nacpaná tolika věcma - blok, informace o studiu, o knihovně, a další, a kromě toho spousta voucherů a slev a univerzitní časopis.


Pak jsem pomáhala jedné Japonce sestavit rozvrh (a za chvíli budu pomáhat druhé), ale aspoň konečně znám někoho z fildy. Na té informační schůzce nás moc nebylo, řekla bych tak kolem 30, všichni holt asi studují Bussiness nebo Ekonomii. A kluci tam byli tři, takže žádná zásadní změna proti peďáku :D

A když jsem dorazila domů, tak na mě ve schránce čekal pohled a dopis. A v dopise taková ta lepící guma (jak jsem si stěžovala, že jsem ji nechala doma).
Takže jsem začala s výzdobou stěny:


"Velmi stručně":
usprostřed Muchovo Monaco. Monte Carlo.,
vpravo jeden z obrázků myši (2 koupené v ikei za 29 centů),
nalevo od myši pozvánka na Schlossfest, který se koná 7. 9. (to budu doma),
nahoře jsou dvě pohlednice, které dnes dorazily (od maminky a tatínka :) - vtip od Renčína a foyer ND),
a vlevo "reklama" od univerzity - nahoře vyzývající k podpisu univerzitního kodexu, dole letáček týkající se mezinárodního dne.

Stihla jsem se taky seznámit s Dánem (kamarád Nora) a teď jdu pokračovat s učením syntaxu... dnes jsou na programu Satzglieder a Satzverbindungen (a ti co neví o co jde, můžou být rádi).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama