Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Další víkend

22. září 2013 v 21:46 | Tez |  Obrázky
Jak jsem se možná zmínila v některém zápisu z minulého týdne, ráda bych se pravidelně vydávala na procházky po Mannheimu a fotila. Včera k tomu nedošlo, tak jsem to přesunula na dnešek.

Sraz jsem si dala s Asukou na 11, a měly jsme ohromné štěstí a zrovna jel autobus. Ten nás vyhodil na kraji kvadrátu, odkud jsme vyrazily k nádraží (jediné místo otevřené i v neděli, kromě pár restaurací).


Nejprvé jsme minuly Marktplatz,

a potom jsme přešly Paradeplatz a vydaly se do postranních ulic.


Takhle vypadá městská knihovna zboku, a takhle zepředu:


Taky jsme potkaly další z kolejí, ohromné garáže, kino a (pokud se nepletu) Landesbank:Tento víkend probíhaly volby, takže město bylo oblepené hromadou plakátů a do schránek chodily zajímavé letáky (mimochodem dnes Bild rozdal 41 milionů výtisků speciálního volebního čísla se srovnáními a minulostí a podobnými zajímavými věcmi), ale i některé reklamy, které se tu objevují jsou dost zajímavé:


Potom už jsme konečně dorazily k hlavnímu nádraží, kde jsem si mimo jiné koupila sprchový gel, který voní jako žvýkačky :D (nemohla jsem odolat).


Abychom si procházku trochu prodloužily, vydaly jsme se opět k Wasserturm (kde nějaká inteligentní Ruska osahávala hydře prsa), tentokrát blíž a z jiné strany než minulý týden:
Potom jsme došly na tramvajovou zastávku a měly znovu ohromné štěstí a zrovna nám přijela tramvaj (s půlhodinovým intervalem).

Na závěr, jako důkaz, že jsem ti fotky opravdu fotila já, (že jsem tam opravdu byla):PS: jsou ty fotky takhle ok, nebo je mám zvětšit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peta Peta | Web | 25. září 2013 v 23:25 | Reagovat

Jééé, to jsou fakt moc krásný fotky! (A jsou OK... :D ) a navíc tam máte fakt moc pěkný počasí! Bych se za tebou hned vypravila... ;)

2 Tez Tez | 26. září 2013 v 16:55 | Reagovat

No klidně se vyprav, ale bude asi jednodušší se sejít v Praze :D
Jinak počasí bylo o víkendu fakt dobrý, ale teď je celý týden zamračeno... střídá se to jak na horské dráze :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama