Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Pátek

21. září 2013 v 13:14 | Tez |  Den za dnem
Pátky tady moc nemusím, většinou jsou dost nudné.
Včera to nakonec nebylo tak hrozné, čekala mě cesta na poštu pro balíček (hurá! už mám konečně hodinky - ty mi chyběly nejvíc), při které jsem pochopila, proč se "Lange Röterstraße" jmenuje Lange (dlouhá). Tramvajová zastávka je možná někde uprostřed ulice a mě čekala cesta od čísla 81 k číslu 21. Naštěstí jsem nijak nebloudila a vydala se rovnou správným směrem.


Po vyzvednutí balíčku jsem si ještě koupila pár známek a prošla jsem se domů.
Tam mě čekalo opět vaření a poté ještě nákup na víkend.

Největší šok ale přišel kolem večeře - Nor společně s bratrem posbírali všechny lahve z lednice a odnesli je (už si nepamatuju, nakolik jsem to rozebírala tady, ale na lednici jsme měli vystavených zhruba 50 lahví různých druhů alkoholu už dlouhé tři týdny)! Záhy se ale ukázalo proč - donesli si nové zásoby, tak potřebovali udělat místo.
Ale nakonec moje rýpání pomohlo a piva neskončila na lednici ale v igelitkách (teď je otázka, jak dlouho se tam budou válet ty igelitky, ale pořád je to pokrok).

Nakonec se do naší kuchyně vešlo 15 lidí, většina z nich ze Skandinávie.
V rámci stmelování kolektivu jsme kolem jedenácté vyrazili do hospody (celý byt kromě Turkyně, která tu má návštěvu), kde to ze začátku vypadalo celkem v pohodě, ale pak se ukázalo, že opilí Skandinávci moc v pohodě nejsou - zažily jsme tam (já, Ruska a Američanka) dva extrémy: hodně přecitlivělého Skandinávce a hodně "douchebag" Skandinávce (jak se vyjádřila Američanka). A taky jsme byly celkem překvapené, jak se ti Skandinávci furt ochmatávají. (Taky jsme pak dostaly zajímavé vysvětlení).

Takže si z toho beru ponaučení, se Skandinávcema nikam nechodit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peta Peta | Web | 25. září 2013 v 23:27 | Reagovat

Hmm... když tak na to koukám, mám být ráda, že tu mám dva bordelářský Belgičany a Číňanku, která pořádně nerozumí anglicky? :D

2 Tez Tez | 26. září 2013 v 16:35 | Reagovat

Jo, možná je to tak lepší :D
Ale jsou na tom lidi i hůř... kradou jim jídlo z lednice, nebo ani pořádně neznají spolubydlící... to my naštěstí nemáme :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama