Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Sobotní "nákupy"

28. září 2013 v 15:29 | Tez |  Den za dnem
Na dnešek byl sice plánovaný výlet do Zweibrückenu, z toho ale nakonec sešlo, tak jsem se po deváté vydala do Quadratu zařídit si nějaké nákupy (potřebuju nutně mikinu a boty).

Zásadní bylo dnes zjištění, že jméno Marktplatz má svoje opodstatnění - konal se tam opravdu trh. Zaplnil celé náměstí a dalo se koupit všechno možné. Víno, květiny, ryby (dokonce tam měli i úhoře), ovoce, zelenina, koření, a maso (co jsem tak koukala, největší fronta byla u Pferdemetzger - koníčků).

Bohužel jsem ve městě byla už před půl desátou, takže některé obchody ještě měly zavřeno (zvlášť ten, kde jsem si chtěla koupit tu mikinu)... Takže jsem se nejdřív vydala do DM, kde jsem si koupila kartáčky a pilníky (někde v pokoji bych měla mít asi 2, ale netuším, kde jsou)! Pak jsem se vyala k Thalii, (která měla taky ještě zavřeno) a nakoukla jsem do Rewe, kde mě dost zklamala jejich nabídka piv, ale zato měli v akci Pringles (a za 1,39 jsem je tam prostě nemohla nechat :D).
A jelikož jsem si musela ještě zaregistrovat nového kindla (takže teď se jmenuje Tereza's 2nd Kindle), vyrazila jsem směrem k Wasserturm, u které je Starbucks, což je snad jediná veřejná wifi ve městě.

Po cestě jsem v Kaufhofu zahlédla Dirndl, nabízí ho za 150 eur, k tomu je potřeba ještě blůza za 25, takže Dirndl stále nemám :D

Na "chvíli" jsem se pak zasekla v knihkupectví u Reclamů a počítám, že si jich pak domů pár odvezu.

A pak jsem to risknula a podívala se do H&M. Objevila jsem tam boty, co by se mi líbily, ale obtěžkána dvěma taškama se mi tam nechtělo poskakovat, tak jsem si řekla, že je zkusím v H&M na Paradeplatz.
Škoda, že tam ty boty nebyly... Zato jsem tam objevila celkem pěkné šaty (delší rukávy, květinový potisk), tak jsem vzala M a L a šla jsem zkoušet. Tak jsem byla potěšena tím, že M je mi volnější, bohužel S už nebylo a do XS jsem se narvat nezvládla (stejně bych si ty šaty asi nakonec nekoupila, protože i figurína je musela mít vzadu sepnuté, aby měla nějaký pas - podezřívám ji, že měla S). Taky jsem pak potkala celkem pěknou halenku (marně přemýšlím nad barvou, asi něco jako starorůžová). Akorát škoda, že od prsou nahoru byla krajka.. Jo, vypadalo to fakt krásně.
A taky jsem poprvé viděla figurínu, která se nemohla vejít do oblečení :D A to ta košile měla zapnuté jenom dva spodní knoflíky, ale byla té figuríně pěkně těsná.

Pak už jsem radši utekla a vyrazila konečně pro mikinu. Chtěla jsem vyloženě do jednoho konkrétního obchodu, kde měli mikiny s límcem. Po mnoha úvahách jsem si nakonec koupila fialovou, která měla dokonce i kapuci. Pak jsem šla kolem Nordsee a protože bylo po půl dvanácté, tak jsem si tam koupila malé fisch and chips (s málo masem, ale hodně hranolkama - klidně se přiznám, stejně jsem si to koupila kvůli nim).

A měla jsem ohromné štěstí, protože ve chvíli, kdy jsem dorazila a zastávku akorát přijel autobus (který během víkendu jezdí co půl hodiny).

Teď mám volno, je tu klid, dokonce tady celý týden nebyla žádná party.
Asi budu pokračovat s Emilií Galotti, na kterou jdeme za dva týdny do divadla.
A zítra výlet do Schwetzingenu na výstavu řemesel (a obhlídku jejich zámku).

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama