Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Život je krásný

26. září 2013 v 17:16 | Tez |  Den za dnem
Začátek týdne sice moc krásně nevypadal, ale všechno směřuje k super týdnu a víkendu.
V pondělí jsem znovu bojovala se skenerem a povedlo se mi poslat na svůj mail protokol o změně studjního plánu.
V úterý jsem měla opět středověk, tentokrát nedošlo na žádné "a musíme umět ty data?", místo toho tam dva krasavci měli čepice (přijde mi fakt přiblblý, že je ta učitelka pak i vyvolává slovy - ty v čepici).
Další oběd v menze (pořád to není nic moc), a potom hodina a půl "fonetiky" alias znovu vám povím hrozně vtipný příběh o výslovnosti a začněte psát seminárku už teď. Večer ještě probíhalo znovu řešení erasmu a povinností během něj na UK (což mi jako obvykle dost zkazilo náladu).

Ale pak přišla středa a týden se překlopit do lepší poloviny :)
Na semináři o poezii jsem mluvila německy, k obědu jsem měla döner (který je levnější a lepší než oběd v menze) a pak jsme s Asukou odvykládaly referát o "Vorgeschichte Mannheims" (to, co bylo předtím, než získal Mannheim v roce 1607 městská práva).
Taky jsem si vyprala, strávila jsem s tím něco přes dvě hodiny (během čekání jsem se začala učit hiraganu a katakanu - japonské znaky).
A jelikož jsem o víkendu objevila celkem dobré pivo (Binding z Frankfurtu), tak jsem si naivně koupila Eichbaum, který je taktéž po plzeňsku (ale je pěkně hnusný, asi ho věnuju Skandinávcům na příští "balkón party").
Dnes mě čekala jenom přednáška o Jahrhundertwende, naštěstí se kvalita zlepšuje. Po obědě jsem se vydala do Ludwigshafenu, kde jsem konečně odeslala rozbitý kindle, a pak jsem se vydala s krátkou zastávkou v Nettu pro víno na dnešní večer.

Protože mi už před několika hodinami začal víkend (na který se moc těším), podělím se s vámi o své plány:
- dneska večer jsem pozvaná k Japonce Kaori, která dostala víno, a chce se o něj podělit (se mnou, Asukou a Karen-chan(Američanka, která umí skvěle japonsky)
- zítřek bude možná trochu nuda, tak možná zůstanu celý den v posteli a budu si číst
- v sobotu se jede nakupovat s "japonskou" skupinou
- a v neděli chci jet do Schwetzingenu, kde na tamním hradě proběhne výstava řemesel, ale hlavně by se měli věnovat restaurování všeho možného.

Rozhodně teda po neděli přibudou další fotky, a další týden (Němci mají ve čtvrtek státní svátek) mě čeká výlet do Karslruhe.

Jinak počasí posledních pár dnů není nic moc, je pořád zataženo, ale naštěstí teď není taková zima, jako byla minulý týden.

Doufám, že se máte hezky

Tez

PS: kolik bych si asi měla vyhradit peněz na nákupy? potřebuju minimálně nové boty a mikinu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama