Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Bleskově

20. listopadu 2013 v 21:43 | Tez |  Den za dnem
Předně bych se chtěla omluvit, že jsem se tak dlouho neozvala (dlouhé dva týdny)!
Ale nemusíte se bát, mám se skvěle, akorát se neděje nic až tak zajímavého, co bych mohla sdílet.

Úspěšně pokračuji se socializací a začleňováním se do společnosti, ale bohužel budu muset za chvíli začít znovu, potom co všichni odjedou a objeví se noví lidé. Zatím ale mám svojí japonskou kliku, ze které mi minimálně Asuka zůstane, potom vím o Britech, a samozřejmě nějací ti Němci (trochu mě mrzí, že Němka, se kterou jsem se seznámila odjede na letní semestr do Prahy, tak budu muset hledat dál.
Aspoň, že zbývající Němci zůstanou - i když doufám, že můj oblíbený spolužák s čepicí se mi bude příští semestr vyhýbat.

Poslední týden jsem strávila přípravami na víkendovou výuku, to znamená, že jsem dočítala anglickou knížku o posedlostech a vymítání démonů (a mimo jiné mi konečně ujasnila rozdíly mezi katoliky a protestanty).

V sobotu jsme v naší malé skupince ještě pokračovali s přípravou prezentací no a v neděli se prezentovalo. Šla jsem jako poslední, tak to byly trochu nervy, ale nakonec to bylo v pohodě, učitelka nás s Asukou chválila, jak jsme statečné, že jsme do toho šly a zvládly to všechno v angličtině.

No a tento a příští týden se snažím věnovat učení (bohužel musím mít příští středu referát - se skupinkou se sejdeme v úterý ráno), protože mě 2. prosince čeká zkouška o reformaci a 5. prosince přelom století, roky 1880-1914. Ano, je to skvělé, že tu mají jenom jeden termín zkoušek. Poslední zkouška mě čeká 17. prosince a půjde o středověk (brnkačka).
Pak mě čekají dvě dlouhé (20 stran) a jedna krátká (2-6 stran) seminárky a paper na víkendový předmět (v angličitně).

Ale nejprve ty zkoušky samozřejmě, tak mi držte palce a budu se snažit hlásit častěji :)

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama