Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Spolubydlící se vybarvuje

15. ledna 2014 v 12:17 | Tez |  Den za dnem
Myslím, že jsem se nepochlubila, ale od minulé středy (8. ledna) mám nového spolubydlícího. Ve středu jsem zaregistrovala hluk na chodbě a tak jsem se šla projít do kuchyně a prozkoumat situaci. Dveře protilehlého pokoje otevřené, u stolu seděl kluk a podepisoval smlouvu.
Do kuchyně dorazil akorát Hausmeister, který zkontroloval skříňku a pozdravil mě (aspoň někdo).
Šla jsem do kuchyně ještě podruhé ale pořád nic. (Mám podezření, že si akorát vzal klíče a zmizel).


Ale jelikož jsem skvělý detektiv, tak jsem vystopovala, že očividně tu byl celou dobu (nebo tu aspoň přespával).
K mému smutku, kdy jsem si pomalu zvykla na to pohodlí, že jsem tu sama a můžu si zpívat v kuchyni, se v neděli v noci (něco před půlnocí) vrátila Ebru (Turkyně). Zůstává tu do konce ledna, pak se vystřídá s někým novým.

Včera (úterý 14.) došlo k zásadnímu vývoji. Tak zásadnímu, že ho mám únavou lehce zamlžený. Šla jsem před spaním na záchod a konečně jsem potkala svého spolubydlícího. Jediné co si pamatuju je, že je to tmavovlasý kluk s brýlemi (myslím, že Němec).

No a dnes se to posunulo ještě dál. V 9 mě vzbudil randál na chodbě, ukázalo se, že Hausmeisteři vystěhovali celý chlapcův pokoj na chodbu, takže začínám být lehce vytočená. Je ovšem otázka, co se s tím nábytkem stane. Pokud tady bude celý semestr zavazet, tak asi odtáhnu tu volnou postel k sobě do pokoje.

Každopádně jsem fakt zvědavá, jestli se vůbec kdy dozvím jeho jméno. Pokud ovšem doopravdy není duch, protože jeho skříňka v kuchyni je nedotčená a v lednici taky nic nemá.

Do toho se snažím sepisovat seminárku o Kafkově zámku (ano budu s tím otravovat ještě dlouho), a vzpamatovat se z filmu, který jsem viděla včera - Midnight Express (litujte blbého Američana, který chtěl propašovat dvě kila hašiše z Turecka a chytili ho, značka: podle skutečné události). Dál se k tomu vyjadřovat nebudu, večer si snad spravím chuť Hobitem (i když si nejsem úplně jistá tím, že to chci vidět ve 3D).

Tak se pro dnešek loučím, dochází mi čas na práci, protože se už ve tři mám sejít s Ivankou a pak kino.


T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | 18. ledna 2014 v 14:24 | Reagovat

Taková detektivka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama