Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Zase v Mannheimu

7. ledna 2014 v 15:59 | Tez |  Den za dnem
Dlouho jsem se neozvala, ale přes prázdniny jsem byla doma (užila jsem si to), tak to do toho tolik nepatří.
Včera ráno jsem se vrátila autobusem do Manneimu. Celá cesta byla dost děsná, odjezd po jedenácté, ve dvě se mi podařilo usnout a spala jsem do tří. Pak jsem se ale každých deset až patnáct minut budila až do čtvrt na šest, než jsme dojeli do Mannheimu.


Abych si to pořádně užila, je 6. leden státní svátek (alespoň v Baden-Württemberg), takže jediné místo, kde se dalo nakoupit bylo nádraží. Ale o půl šesté ráno byla otevřena bohužel jenom pekárna. Tak jsem si koupila tři housky a jela na kolej. Batoh na zádech, v ruce kufr a na něm ještě taška (pěkně těžká). Po půl sedmé jsem se konečně dokolébala na kolej, osprchovala se, zahlédla jednu ze spolubydlících, která balila (a před sedmou vyrazila ven bez klíčů a po chvíli - kdy jsem začala usínat - na mě zvonila jako blázen). Do jedné jsem s přestávkami spala, a potom jsem se věnovala vybalování zavazadel (hned v den příjezdu, to se moc nestává). Velmi stručně: 12 knih, remoska na pečení, hromada vypraného (a nového) oblečení. Večer jsem se pak vydala za Timem (velmi strategický tah, protože v lednici stále ještě nic nemám (s večerem se to snad změní).
Koukli jsme se na oba díly Sherlocka, moc mě to nepotěšilo.

Tenhle týden se ještě musím vydat do knihovny a pracovat na dvou seminárkách, doufám, že knihovna nebude moc nacpaná, abych si měla kam sednout s těma knížkama, které si nesmíme půjčovat.

Tak se zatím mějte, zase se někdy ozvu, třeba s nějakými fotkami z výletu (pokud se vůbec někam vydám).

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama