Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Chlubím se!

22. července 2014 v 18:17 | Tez |  Den za dnem
Sice jsem posledně vyhrožovala, že už je to naposled, ale dneska jsem tak nadšená, že se musím o svou radost podělit.
Minulý týden jsem dopsala seminárku o Maximiliánovi (přesněji o dvojité svatbě ve Vídni 1515), o víkendu už mi dorazila reakce. Seminárka za 2,5, zkouška (už v dávném květnu) za 2,0, ve výsledky 2,3 a 8 kreditů.
Taky jsem dostala zpátky protokol na "digitální zdroje" - 2,7. Ráda bych věděla proč, ale obávám se, že to mi nebude dopřáno.


K mému překvapení jsem taky dostala 4 kredity za předmět, který jsem nestihla zakončit zkouškou (kvůli 6 jiným zkouškám), ale odseděla jsem si to, a než se ten výsledek objevil online běhala jsem jako blbec mezi historickým institutem a studijním (protože bez razítka to nejde a úřad musí být).

Dneska jsem byla na zkoušce o gramatice, seminář jsem měla už v minulém semestru, ale kvůli seminárkám jsem to nestihla. Napsala jsem mail, aby do systému napsal, že jsem to neudělala a nemusela bych to řešit, byl ale tak hodný, že mi nábídnul termín zkoušky. Tak jsme se půlhodiny bavili a dostala jsem 1,7 jako zhoršení, že to byla "jenom" ústní zkouška a ne seminárka (které je o dost náročnější).

Protože známky se postupně (se skoro dvouměsíčním zpožděním) objevují, kontroluju portal(jako náš sis) minimálně třikrát denně. Při poslední kontrole jsem zjistila, že se mi konečně povedlo dosud nevídané - zvládnout dvě zkoušky v jeden den. Podivnou shodou okolností ta druhá (kde jsem si byla jistá, že to nedám) dopadla o dost lépe (2,3) než mittelhochdeutsch, u které jsem si byla celkem jistá a měla jsem ji jako první (3,7).

A tak jediné, co mě dělí od "Transcript of records" je seminárka z fonetiky z minulého semestru a známka ze zkoušky o antice z tohoto semestru.

Nechci dělat machra, ale jsem na sebe fakt pyšná. Průměr se mi sice v porovnání s prvním semestrem zhoršila, ale kdybych byla normální student, tak bych dělala polovinu předmětů. Ještě toho magistra v Německu zvážím.

Takže hurá na fonetiku a létu zdar!

PS: Moje krásné výsledky (můžete si spočítat, kolik mám kreditů Smějící se )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama