Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Deník

27. listopadu 2015 v 20:13 | Tez |  Blábolím
Tak už je to tady.
Po více než roce jsem v pondělí dokončila/dopsala svůj deník.

Ten deník jsem dostala loni k narozeninám od Tima (joho, ty narozeniny, které jsem "slavila" den před zkouškou z Obecných dějin V). Ze začátku jsem do něj psala jenom čas od času, ale od konce října je tam zápis za každý den (výjimkou jsou dva týdny před státnicemi z němčiny).

Jsem moc ráda, že tenhle deník už můžu uzavřít, protože tím aspoň částečně budu moct uzavřít rok 2014/2015, který se mi úplně nezamlouval.

Za normálních okolností bych teď s deníkem měla pokračovat - do deníku píšu skoro jenom v zahraničí. Samozřejmě jsem jako malá měla deník, a čas od času do něj psala, ale spíš jen párkrát do měsíce, kdy se něco stalo, než pravidelně. A rozhodně nejsem ten typ, co bere deník jako kamaráda a zápisky začíná slovy "milý deníčku".
První kontinuální deník jsem psala během svých dvou týdnů v Augsburgu. To pak pokračovalo v Soltau, kde to byl celý rok - ze začátku jsem psala česky, postupem času přešla na němčinu (a zpětně je to celkem vtipné, protože je tam plno chyb). Po návratu jsem od deníku zase upustila. Další deník mám ze španělské Malagy. Na ten jsem pak i navázala během výletu po Americe.
No a potom přišel Mannheim. Tam jsem si opravdu dala záležet a dennodenně něco psala. Ten deník je taky obohacený mnoha japonskými a anglickými komentáři a obrázky od Asuky.

No a vlastně na rok v Mannheimu navázal rok doma, kde jsem nezvykle psala deník každodenně. Dalo by se to nazvat taky rok bez Tima, koneckonců jsem ten deník dostala od něj. Takže se těším, že je to za mnou a můžu to alespoň nějak uzavřít (když už nemůžu mít svůj bakalářský titul).

Dá se vlastně říct, že ten rok skončil dobře, přece jenom jsem se dostala do Cách a bydlím a učím se a je všechno super :)

Ale tohle je spíš pro mě, než pro vás, musím říct, že mi ten deník začíná skoro chybět.

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama