Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

12. 12.? Už?

12. prosince 2015 v 16:49 | Tez |  Den za dnem
Ten čas hrozně letí.

Už jenom týden a budu doma, na což se samozřejmě hrozně těším, ale zároveň je to zvláštní pocit. Už se začínám děsit toho, jestli všechny věci a dárky přepravím v malém příručním kufříku, jestli nebudou protestovat, že zhruba 2 kila z povolených osmi bude čokoláda a tak podobně.Dobře, dobře, kecám, domů povezu jenom kilo a půl. Ale stejně. Donést to domů byla trochu makačka. A když jsem dorazila domů, čekal na mě další balík a menší balíček s knížkou.

Takže jsem dárečky hned zabalila, už mi zbývá jenom zabalit maličkost pro sebe a pro Asuku (a tu samozřejmě taky odeslat):

Na svou obranu chci podotknout, že se tam píše 8+ (tudíž věkově se nemám za co stydět) a neumím kreslit. Tímhle se k tomu aspoň částečně můžu přiblížit.
Pro ty, kteří neví, o co jde, je to černá destička (potažená inkoustem, nebo něčím takovým), do které se vyškrabává a pak z toho bude takový pěkný obrázek (obchody pro kutily jsou plné lákadel). Ale může za to samozřejmě Timo, chtěl jít do druhého patra a tam to bylo. Jinak bych si toho nevšimla!

Akorát jsem teda blbá, že jsem kupovala tu pandu a nevzala dva králíky, protože je hrozně roztomilý. Takže budu muset hrdinsky poslat Asuce králíka a nechám si pandu (taky proto, abych nebyla rasista, co posílá asiatce pandu).

No a poslední věc je, že zítra je sice "verkaufsoffener Sonntag", čili neděle, kdy se může nakupovat (což se děje jenom párkrát do roka), ale domluvila si demnstraci Pegida. A aby to neměla tak lehké, tak se vyrojilo několik protidemonstrací. Takže sice budou všechny obchody otevřené, ale minimálně dopoledne nic nebude, dokud si protidemonstranti nedopochodují k demonstrantům (nechápu, kdo to povolil na nákupní neděli).
A aby toho nebylo málo, tak dneska, zrovna, když jsem se vracela domů, štrádoval mojí ulicí jakýsi průvod. Měli na plakátech nějakého pána, ale ani podle něj, ani podle křiku nešlo nic poznat.

To je zatím všechno, zase se brzy ozvu :)

Přeju pěkný víkend,
T.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama