Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Další týden

18. ledna 2016 v 17:35 |  Den za dnem
Tak a další týden je pryč.
Začal výborně, v pondělí jsem se konečně mohla zcela rozloučit s Univerzitou Karlovou. Maminka vyzvednula můj bakalářský diplom, tak jsem ho zatím viděla jenom na fotce, musím počkat domů, než se s ním budu moct pomazlit :D (Taky jsem stihla sníst něco blbýho, tak mi bylo špatně několik dní).
V úterý jsem byla skoro celý den ve škole, v přestávce koukala na další díl Případů 1. oddělení - to mě vážně baví.
Středa byla taky ještě fajn, přišel mi e-mail z DAAD, že jsem postoupila do druhého kola (no, bylo by trapné, kdybych nepostoupila, když jsem postoupila už loni). Takže jsem si rovnou koupila letenku, shodou okolností byla v nabídce jenom za 30 eur!
Ale se čtvrtkem se to začalo (tak trochu) hroutit. Nejdřív mě vytočila profesorka, která mi řekla, že porovnávání figur na seminárku nestačí, že se musí porovnávat koncept. Protože to půjde na osmi stranách, které mám napsat, fakt super. Ale budiž, to se hodí za hlavu a budu dělat něco jiného. Kolem poledne přijela Timovi sestra s kamarádkou, byli jsme nejdřív na sushi, potom se projít po městě a na závěr v kavárně Barbarella. Což byla naprostá bomba. Je to teda na hranici hipsterství, ale bylo to tam super, a měli tam úžasné cupcaky. Kdo mě navštíví, toho tam vezmu :D
A potom zpátky do školy na seminář - didaktika dějepisu. Pan učitel nám donesl nové učebnice pro Porýní-Vestfálsko a měli jsme je zanalyzovat. A jeje. Samozřejmě, že jsem tam našla Mnichovskou dohodu. 15 řádků, na kterých se neustále střídalo Československo - Česko - Československo - česká vláda (ani její spojenec Sovětský svaz nemohli nic dělat). Potom tam dokonce byla i zmínka o Havlovi a Chartě - taky v Čechách. Tak jsem to tedy oznámila, kromě učitele se asi nikdo nechytal, ale říkal, že jim to dá vědět (spolupracoval na té učebnici, naštěstí na jiné kapitole). No takže ve čtvrtek se mnou už žádná zábava nebyla.
V pátek jsem byla ve škole a večer jsme byli s Timem a jeho sestrou a spolužačkou na burgery. Ty byly moc dobré a pak jsme šli ještě na pár koktejlů.
V sobotu jsem byla doma, snažila se učit a večer jsem dělala lasange (tentokrát jsem se nespálila), povedl se mi výborný bešamel a k lasagním byly samozřejmě okurky od babičky - všichni se zase divně dívali, co to je za kombinaci.
Potom jsme se vydali na narozeninovou oslavu do Ponttor, což byl opravdu zážitek. Skauti tam mají místnost, kterou tam pronajímají, vážně super. (obrázek z wiki, my jsme byli až nahoře - schody jsou tam vážně strmé)
Nezůstali jsme ani moc dlouho, kolem půl druhé jsme byli doma.
Neděle ale byla náročná. Kromě lehké opičky mě zase překvapily osmičky, které se rozhodly zrovna teď zase prorůstat, takže i když jsem nechtěla, musela jsem si vzít Aspirin a odpoledne jsem si dokonce zdřímla.
Ale pak už to bylo dobrý. Zjistila jsem, že čtu v knížce blbou kapitolu, a proto jsem nemohla najít žádné infromace. Ale došlo mi to a hned se mi zvedla nálada :D

Vím, že jsem to vzala celkem ve zkratce, takže na závěr fotka mojí krásné zdi, která se plní pohledy, za které moc děkuji!

Jmenovitě děkuji mamince za Čínu a vtipy,
babičkám za různé pohlednice,
Petrovi O. za Pustevny,
Páje za Plzeň,
Asuce za japonské pohledy (kterým samozřejmě nerozumím),
Markétě a Ivaně za hrad Házmburk,
babi a dědovi Neumannovým za vánoční pohled,
Hance za Rumcajse s Cipískem,
Svítkovým za medvědy,
Mirce a Milanovi za andělíčky,
Janě za Řím
a Nitschovým za pejska.

Děkuju moc a moc, každý pohled mě ohromně těší a dennodenně kontroluju schránku :)


Mějte se pěkně, a užijte si týden.
T.

PS: Vím, že jsem slíbila zveřejňovat články v neděli, ale jak jsem byla celý den u Tima, neměla jsem klávesnici, ani fotku zdi. Tak proto až teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama