Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Oche Alaaf

8. února 2016 v 16:31 | Tez |  Obrázky
Tak karneval se chýlí ke konci, dneska jsme měli průvod. Já měla tolik štěstí, že začínal v mojí ulici, cca o sto metrů dál, než kde bydlím. Před 11 už jsem se vydala ven, otestovat světelné podmínky a zabrat nějaké dobré místo. Krátce po 11:11 se začalo.


Plno lidí, plno vozů spolků. Ukázalo se že u mě (moje je to levé otevřené okno úplně nahoře) v domě bydlí vážená cášská (fuj, to vypadá hrozně) osobnost!

Timovi se povedlo vygooglit, že vozů bylo celkem 168, my jsme ale vydrželi sotva 60. Ještě zhruba o půl třetí vyhrávala muzika.Samozřejmě nejen z vozů, ale i od pochodujících lidí létaly sladkosti, popcorn, vafle, všechno možné. A jak je vidět na fotkách, všichni byli náležitě připraveni s igelitkama.


Po zhruba hodině jsme to vzdali a šli domů. Dělalo to fakt šílený randál a z vrchu to nebylo tak zajímavé (teda bylo skvěle vidět, kolik věcí tam mají na rozhazování. (Vidíte Pikachu?)


A na závěr fotka našeho skromného úlovku. Teda spíš Timova, já jsem skoro celou dobu fotila. Nafotila jsem skoro 400 fotek ale už jsem to eliminovala na pouhých 200. A nemyslete si, že vás chci ošidit. Skoro 60 fotek jsem zmenšila a nahrála, takže si je můžete prohlédnout v galerii. Blog sice už zase umí nahrávat fotky i nastojato, ale nějak je blbě ukládá, takže ty první jsou poslední. Tudíž doporučuji začít poslední fotkou a propracovat se ke sladkostem.
No a světelné podmínky byly příšerné, tak se nedivte.


Tak si to užijte, já se musím zase věnovat škole.

A čestnému prezidentovi třikrát allaf, allaf, allaf (samozřejmě, že se přesně neví, co to znamená... a Oche jsou Cáchy).

T.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Fuk Martin Fuk | 8. února 2016 v 16:40 | Reagovat

Nojo, dobrůtky! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama