Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Učení, učení, učení

22. února 2016 v 15:34 | Tez |  Den za dnem
Předem se omlouvám, že se zase zpožďuji a píšu až dneska. Ale bude to tím, že týden končící v neděli by asi byla hrozná nuda.
V úterý po zkoušce a ve středu jsem si dávala trochu oddech, odpočívala jsem a dávala se zase trochu dohromady. Ve středu měl Timo další svojí zkoušku, tak jsme u něj potom vařili oběd, zdržela jsem se sotva dvě hodiny, Timo se pak dál učil, protože měl další zkoušku v pátek.
Ve čtvrtek jsem se vydala do knihovny. Musím uznat, že se mi tam fakt učilo líp, navíc v malé knihovně historického institutu je většinou prázdno, narozdíl od hlavní knihovny, kde se před osmou stojí fronty, aby se tam všichni namačkali.
Potom jsem se sešla s jednou spolužačkou, Laurou, taky se mnou píše příští týden tu didaktiku dějepisu. Šly jsme akorát na oběd,měla jsem v pekárně slaný croissant a kousku s kuřátkem. V pátek jsem zůstala doma, spíš jsem prokrastinovala :( Večer jsem potom šla k Timovi. Nejdřív jsme si dali večeři v čínské restauraci, potom přišlo pár kamarádů a hráli jsme celý večer karty. Timo bys samozřejmě nadšený, protože já mu stále nechtěně přihrávala a on vyhrával.
Zakončili jsme to někdy kolem druhé, já už sotva udržela otevřené oči.
V sobotu se mi teda povedlo spát až do 10! Učila jsem se, četla jsem článek o metodách ve výuce dějepisu (měl 40 stran). K obědu jsme měli špagety s omáčkou, nic speciálního. Po obědě jsem pokračovala s tím super článkem a Timo se taky učil. Kolem čtvrté jsem toho už měla dost a šla jsem nakoupit. Trochu čokolády, ale taky zeleninu a maso. Večer byly zase nudle a pak jsme koukali na Krabata. Bylo to pěkný, ale bylo snad až moc patrné, že to je podle dětské knížky. Ale už jsem si Krabata stáhla a až budu mít čas, přečtu si ho (od Ottfrieda Preußlera narozeného v Liberci).
V neděli jsem pak (jo, já vím, jsem děsně pomalá) pokračovala s tím šíleným článkem. Měla jsem ho už přečtený, ale musela jsem si ještě udělat poznámky. Potom se mi povedlo pracovat s dalšími a byla jsem opravdu pilná. Ale úplně hotová.
K večeři jsme pak měli fritovaný/smažený camembert, což se prý normálně jí s marmeládou a toustem, což jsem ale odmítla.
Dnes ráno (v pondělí) jsem i přes dva budíky spala až do devíti. Po snídani jsem se zase vydala do knihovny a zpracovala tam další část materiálů. Vydržela jsme to do dvou (4 hodiny) a pak jsem se vydala domů. Na rohu jsem si koupila döner menu - döner, hranolky a pití a doma jsem to snědla. Teď jsem dívám na "Dámu ve zlatém", jsem v půlce a docela se mi to líbí. Až ji dokoukám do konce, budu pokračovat s učením.

Taky mi dneska přišel pohled od Gábiny z Regensburgu - děkuju! A jo, je to trochu kýč ten pohled :D

To je tedy pro uplynutý týden všechno, jak říkám, nuda.

Mějte se pěkně, zase se ozvu.

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama