Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Jaro?

6. března 2016 v 17:06 | Tez |  Den za dnem
V pondělí jsem se od Timo odpoledne vydala domů. Po cestě jsem se zastavila v Kiku, kde se mi mimo jiné povedlo koupit teploměr na okno, takže mám konečně přehled o tom, jaké máme v Cáchách teploty. Tenhle týden se to drželo kolem 10 stupňů.


V úterý jsem prokrastinovala a potom jsem pokračovala s Glennkillem. Dočetla jsem ho a pak jsem se začetla do jedné hrozné bakalářky, která byla o té knížce napsaná. Ale ta knížka je fakt výborná. Nevím, jak dobrý je překlad do češtiny nebo angličtiny, ale originál opravdu stojí za to. :)

Ve středu a čtvrtek jsem se snažila číst knížky k seminárkám, sepisovat seminárky a tak.
No a v pátek to opravdu stálo za ten. Celý den by se měl radši vymazat.

Začalo to tím, že jsem se znovu podívala na svoje knihovní konto a zjistila jsem, že knížka, o které jsem měla dojem, že je do pátku, byla ve skutečnosti jenom do čtvrtku. Takže rovnou dvě eura pokuta. Když jsem už byla skoro vy knihovně, tak mi došlo, že ta knížka, za kterou jsem zaplatila 1,5 eura poplatek (protože byla z jiné knihovny) tam byla vlastně taky jenom do 3., což byl čtvrtek.
Takže jsem se vážně pobavila, půjčila si dvě další knížky a zase jela zpátky domů. Stavila jsem se v Nettu, kde v pravé poledne byla ještě větší fronta než obvykle, lidi stáli i v poslední uličce, jak tam bylo nacpáno. A já jsem si samozřejmě nechala tašku doma, takže než jsem došla k pásu, mi málem upadnuly ruce. Domů jsem pak dojela v pohodě, ale mezitím jsem si nabíjela kredit (15 euro) a vzápětí mi přišla smska, že mi strhli 8,99 euro jako základní poplatek za smartphone tarif. Což mě samozřejmě vytočilo, protože smartphone nemám a internet v mobilu nepoužívám, takže nevidím důvod, aby mi kradli peníze.
Takže jsem se rozhodla zavolat do zákaznického centra. Hovor trval skoro 8 minut (nevím, kolik z toho bylo čekání a poslech příšerné "hudby"). Když jsem se konečně dovolala, bylo to nejdřív trochu těžké, protože jsem si nebyla jistá, ze kdy ta karta je (koupila jsem ji loni v Cáchách a ne už v Mannheimu). Ale když se tohle ujasnilo, tak jsem měla stejně smůlu, protože paní potřebovala porovnat data a to jaksi nešlo, protože ta karta byla údajně registrovaná na nějaké úplně cizí jméno nějakého úplně cizího člověka, takže jsme se dál nedostali. Což je částečně moje chyba, že jsem tu kartu pořádně nezaregistrovala, ale stejně, jak tam můžou mít nějaké cizí jméno?
Takže až vypotřebuju těch ubohých 6 euro, co mi tam nechali (což bude pravděpodobně zase tak půl roku), koupím si buď novou simku u nich, nebo (spíš) se přesunu k někomu jinému. No, pěkně mě to vytočilo, takže jsem na vyrovnání stresového levelu musela sežrat celé balení chipsů, které jsem chtěla mít na večer.

Večer jsem se pak vydala k Timovi, měli jsme řízky s kroketama a houbovou omáčkou a na chvíli se stavili dva kamarádi, hráli jsme karty.

V sobotu jsem spíš prokrastinovala, hrála hry a tak, večer jsme se dívali na Purge:Anarchy (to je o tom, že v Americe je na 12 hodin očista - všechny zločiny jsou legální). Byla to samozřejmě pitomost s protivnýma postavama, ale místy jsem se i celkem bavila (což ale nebyl záměr tvůrců).

Dneska jsem celkem pilná, zpracovala jsem poznámky a jsem skoro hotová se seminárkou o Médeie. Už jenom moje kontrola, dopsat ještě pár informací a předám to ke kontrole Timovi. Musím to do pátku odevzdat, bohužel i v písemné formě (což mě fakt prudí).
Timo zase říkal, že mi dá přečíst jeho zprávu z praktika, prý to psal tak, aby tomu rozuměl i ten, co o tom nemá ani tušení, ale uvidíme.

Timo jede zítra poprvé do Jülichu, kde bude teď půl roku něco zkoumat a pak z toho vyrobí diplomku. Já budu pokračovat s Médeou a pak s Cornelií (je skoro až divné, že píšu jenom o ženských).

Tak se mějte pěkně,
vy, co jste na horách, si neubližte. Napíšu zase v neděli.
T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama