Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Médea odevzdaná!

13. března 2016 v 10:10 | Tez |  Den za dnem
Tento týden byl ve znamení finišování seminárky o Médeie. Pondělí a úterý jsem ale strávila spíše prokrastinací, ve středu jsem to nakonec dohnala a seminárku dokončila.


Večer jsem pak teda šla k Timovi, aby si tu práci přečetl a zkontroloval. Nezačalo to úplně dobře, nad úvodem se celou dobu vztekal, jak je hrozný a jak to musím přepsat, protože pokud si učitelka přečte jenom úvod, tak dostanu blbou známku. Ale poté, co se dostal k hlavní části, tak to bylo o dost lepší. Na závěr mi teda řekl, že musím ten úvod přepsat, protože ten zbytek je moc dobrý na to, aby měl tak blbý úvod.

Takže jsem sepsala nový úvod, respektive přeformulovala ten starý, zatímco se Timo zabýval tou svojí zprávou z praktika.
Ve čtvrtek ráno vyrazil Timo do práce a já domů, vzala jsem to přes Normu, kde jsem nakoupila (hlavní položka byly kapesníky). Doma jsem se ale nějak nemohla soustředit, tak jsem po druhé zase vyrazila zpátky k Timovi. Ten kolem 5. dorazil, říkal, že šel radši dřív, protože si všechny ženské stěžovaly, že moc kašle (ano, umírá na rýmičku a nachlazení, proto jsem kupovala ty kapesníky - sám to nezvládne). Tak jsem se o něj trochu starala, on znovu četl mojí seminárku (úvod mi tentokrát pochválil), a já pak strávila celý večer její další úpravou. Nakonec jsem ji někdy kolem 11 vytiskla, založila do desek a už to dál neřešila.
Chtěla jsem se věnovat něčemu jinému, ale nebyla jsem nějak ničeho schopna, tak jsem radši šla spát. Timo se mezitím rozhodl, že v pátek radši zůstane doma a vyleží to.

V pátek jsem se teda o půl 9 vydala do města. Nejdřív odevzdat seminárku, sice vyhrožovali, že na sekretariátu nikdo nebude a na facebooku zase, že schránka bude naprosto nacpaná, ale nakonec tam někdo byl. Potom jsem šla do knihovny, kde jsem vrátila 4 knížky týkající se Médey. A z knihovny do Netta na nákup. Koupila jsem mimo jiné taky těsto na croissanty, protože minule Timovi moc chutnaly. V pekárně ještě chleba a teprve po cestě jsem si uvědomila, že jsem vlastně nekoupila ani citróny ani nic v lékárně. Ukázalo se ale, že na lékárny je ještě moc brzo (no, bylo jenom půl desáté).

U Tima jsem pak víceméně prokrastinovala, dívala jsem se na seriál, a pojídala lososa. Kolem čtvrté jsem si lehla do postele, že si budu číst, ale nějak to zase nevyšlo. Kolem půl páté jsem usnula, Timo teda taky, já se vzbudila kolem půl sedmé, Tima jsem nechala dál spát, spal asi do osmi. Já jsem se potom věnovala tomu, že jsem založené články (z internetu) kopírovala do wordu, vyrobila jsem si dva dokumenty, dohromady asi 150 stran článků v češtině, němčině a angličtině (většina stejně o knížkách). Timo šel kolem desáté zase spát, já až kolem půlnoci. Taky mi psala jedna spolužačka, která taky navštěvovala seminář o Médeie a seminárku odevzdala dřív, že dostala 3,7, to znamená skoro nejhorší známku (4,0 je ještě úspěch), což mi náladu moc nezlepšilo.

V sobotu jsem pak nechtěně pokračovala s prokrastinací. V rámci prokrastinace jsem si přečetla některé články, zvládla jsem první kapitolu knížky Mýty a omyly větových dějin od Bernda Ingmara Gutberleta, kterou jsem dostala k narozeninám. Editorům tam teda uteklo pár dost divných formulací, ale myslím, že to bude zajímavé.

Dneska jsem vstávala v 6:40, když Timovi zvonil budík, tak jsem ho musela vypnout, ale potom jsem spala asi do devíti. A probudila jsem se děsně zpruzená. S bolavým krkem, hladová, mizerně naladěná. Tak doufám, že se to zlepší.

Co se příštího týdne týče, čeká mě práce na dalších seminárkách (stigmatizace a Cornelie), a ve čtvrtek jedu na výlet do Tongerenu s dějepisářema (jedeme se podívat na výstavu o gladiátorech). Taky si pomalu přihlašuju věci do letního semestru, bude rozhodně klidnější. Taky jsem se přihlásila na znakovou řeč, tak jsem na ni zvědavá.

Užijte si neděli, ozvu se zase příští týden.

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama