Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Poslední týden letního semestru

24. července 2016 v 23:30 | Tez |  Den za dnem
V pondělí jsem byla doma, zase jsem prala a vařila jsem. Věnovala jsem se dál feministkám a střídala to i s jinou literaturou.


V úterý jsem se zabývala referátem na Blended Learning. Ve dvě jsem měla přednášku o Hafenstädte, koukali jsme na dokument o kontejnerové dopravě, bylo to moc zajímavé. Potom jsem se sešla s Kerstin a Christinou, sedly jsme si do jedné posluchárny a dolaďovaly náš referát. Pak nás vyhodil nějaký nesympatický týpek, že tam má výuku. Naštěstí jsme už byly na odchodu. Ze školy jsem šla rovnou k Timovi, musela jsem vytisknout handouty a dál jsem si zkoušela svojí část referátu.
Ve středu jsem byla ve škole brzo, dál jsem si zkoušela referát. Proběhlo to v pohodě, akorát nastaly malé technické komplikace. Po semináři jsem jela do Lindtu, koupit před odjezdem trochu čokolády. A nějak bylo hrozné vedro. Čokoládu jsem v pohodě dovezla domů a pak jsem se začala rozpouštět já. Šla jsem ještě do Kaisers koupit hlínu (abych mohla přesadit Timovy feferonky) a hned u vchodu jsem uviděla meloun a na cedulce stálo 1,99. Až když mi pokladní řekla, že mám platit 8 euro (hlína stála euro) jsem pochopila, že to byla cena za kilo. Takže jsem jim ho tam nechala, musel přijít vedoucí, aby meloun stornoval a já samozřejmě blokovala dalších cca 5 lidí ve frontě. Super zážitek. Meloun jsem si nakonec koupil v Hilal marketu, tam chtěli za kilo jenom 79 centů. Doma jsem meloun nakrájela, šla do sprchy a pak jsem ten meloun sežrala (nejdřív tak kilo, později druhé). Středa byla opravdu ohromně krizová, protože bylo takové vedro, že jsem nezvládala ani venkovní zvuky, které jinak ignoruju. V deset jsem to vzdala a šla jsem spát. Okno jsem nechala otevřené, ale v průběhu noci jsem ho musela zavřít, protože mě neustále budily houkající sanitky.
Ve čtvrtek bylo počasí o trochu lepší, ale ne o moc. Vydala jsem se do knihovny, abych se ještě potkala s Laurou, která měla narozeniny, ale moc dlouho jsem tam nevydržela, bylo tam dost dusno. Doma jsem jedla akorát chleba. Večer jsem se sešla s Timem, poté, co jsem do sebe nacpala pizzu, se mi nálada trochu zlepšila.
V pátek jsem šla na poslední hodinu znakové řeči, byla jsem "pokřtěna" a dostala jsem znak. Trochu jsme opakovali a pak jsme koukali na filmy - dva, protože první se zaseknul a přestal jít zvuk. Potom jsem měla pro teď poslední schůzku s babičkou, po dlouhé době jsme šly do parku. Po druhé jsem šla domů. Doma jsem trochu balila a trochu pracovala. Večer jsem šla k Timovi, přesunula jsem k němu zhruba půlku ledničky a jednu slunečnici. Taky jsem k němu konečně donesla kufr, který se u mě válel od května.
Po večeři jsme vyrazili nejdříve k jedné kamarádce a potom na party mediků u Uniklinik (chudáci pacienti). Byla tam tma, celkem dost lidí a hrozná muzika. Po cestě jsem nejdřív zakopla o patník a sedřela si levé lýtko a potom jsem uklouzla a málem si vyvrtla pravý kotník. Po půlnoci mě to přestalo bavit a jela jsem domů. Kolem půl jedné jsem už ležela v posteli, Timo přišel před třetí.
V sobotu jsem Tima nechala spát do jedenácti, pak jsme snídali a později šel Timo na nákup a uvařil. Já jsem ležela v posteli a šetřila nožičky. Chvíli jsem si četla, pracovala jsem na seminárkách.
V neděli spal Timo zase dlouho, ale tentokrát jsem na něj se snídaní nečekala. Po snídani jsem se věnovala Cornelii, chtěla jsem si ji ještě jednou přečíst a pak jsem ji poslala (v další upravené verzi) Timovi ke kontrole. A pak jsem se jenom potila děsem, co všechno tam opraví a jak příšerná ta práce je. Miss katastrofa se opět projevila. Timo většinu opravil a šel do města - na Marktplatz jsou 4 pokestopy a prý je to tam furt nacpané lidmi, kteří loví pokemony. Já mezitím opravovala Cornelii. A nadávala na to, jak jsou Němci posedlí seminárkama.

V pátek taky slavila narozeniny Asuka, přání jsem poslala tak dobře, že dokonce dorazilo ve správný den!
Mějte se pěkně, příští neděli budu (snad) psát z Polska. Zítra přijedou babi s Jájou, ve středu cesta domů a ve čtvrtek směr Polsko!!

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama