Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Zpoždění!

18. července 2016 v 11:25 | Tez |  Den za dnem
Nejprve se teda musím omluvit za zpoždění, nějak jsem se moc zamotala do seminárky a na jiné psaní jsem si ani nevzpomněla.V pondělí a úterý jsem nic moc nedělala, četla jsem knížky o feministické lingvistice a místy to střídala s Hrou o trůny a pohřbila jsem levanduli. Ve středu sice odpadlo Blended Learning, ale my jsme se stejně sešly, protože jsme dostaly od jiné skupiny zpětnou vazbu, tak jsme ještě upravovaly, co to šlo. Dvě hodiny jsme strávily upravováním a další cca hodinu a půl přípravou prezentace. Potom jsem jela doma a upravovala dál, co jsem řekla, že udělám (zvětšit každý text, změnit barvu atp).
Ve čtvrtek jsem dočetla druhou feministickou knížku a začala se poohlížet po české literatuře. Odpoledne jsem přesadila slunečnice a večer jsem se sešla s Timem. Šli jsme na tapas, byly moc dobré.
V pátek Timo šel do práce, já jsem byla doma. Prala jsem, četla jsem, vařila jsem, odpoledne jsem šla za babičkou. Jak jsem se teda minulý týden radovala, že mě poznala, tak jsem za ní tentokrát došla sama a nejdřív se mě ptala, co chci. Ale když jsem jí to vysvětlila, tak nijak neprotestovala a prostě jsme se bavily, jako by nic.
Po návratu jsem pokračovala s feministkama. Našla jsem bakalářské práce a musela jsem si k nim dát skleničku vína, protože jinak bych to nezvládla. Bohemistka a studentka žurnalistiky, ale nezvládají shodu podmětu s přísudkem. Stane se. Večer pak dorazil Timo a divil se, proč jsem pila víno. Dojedli jsme zbytek toho, co jsem uvařila, a koukli jsme se na film. A pak se mi zdálo o tom, že jsem zapomněla napsat blog, kvůli čemuž jsem si nedělala starosti, protože blog přece píšu až v neděli.
V sobotu byl Timo pryč, vařil pivo - v centru kde pracuje, je jedna skupinka, která dělá vlastní pivo, a teď to vařili na nějakou soutěž. A Timo se chtěl podívat, aby případně v budoucnu taky mohl vařit svoje pivo :D
Já jsem den strávila s feministikama, už jsem hlavně sepisovala a seškrtávala a tak. Dalo se to. Taky jsem hledala další zdroje. K večeři opět zbytky od oběda, tentokrát kuře s rýží a kokosovým mlékem.
V neděli byl Timo taky pryč, šel hrát Magic karty, já jsem si k obědu udělala zbytek kuřete a k tomu japonské soba nudle, které se jí za studena. Pokračovala jsem samozřejmě s feministickou lingvistikou, na konci dne jsem měla 9,5 stran textu a potřebuju kolem dvanácti.
Timo se vrátil odpoledne, dělal věci do školy. Večer jsme se dívali na seriál Gotham (mladý Batman). Kolem desáté jsem zalehla do postele s Hrou o trůny a vzpomněla jsem si, že vlastně každou neděli píšu na blog. Myslím, že jsem na to zapomněla proto, že jsem sebou neměla počítač a sepisovala seminárku na Timově.
Dneska jsem ráno byla na nákupu v Normě, ve schránce na mě čekal lísteček o tom, že si mám na poště vyzvednout kuchyňskou váhu (za body z payback klubu). Peru, budu vařit a budu dělat věci do školy, hlavně ten středeční referát.

Tak se mějte pěkně, ozvu se zase v neděli!

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 medanRep medanRep | E-mail | Web | 11. července 2018 v 17:15 | Reagovat

Разобравшись в том, каким образом работает принцип осознанного сновидения, и как им можно управлять, вы сможете качественно улучшить свою жизнь. Благодаря развитию технологий, появилась возможность окунуться в виртуальную реальность - в этом Вам поможет прибор для осознанных снов. Данное устройство доступно для заказа на нашем сайте по самой оптимальной цене.

Как часто бывали с Вами случаи, когда Вы не могли до конца осознать, во сне Вы находитесь или в реальности? Сколько раз Вы просыпались от кошмаров? Помимо этого, многие люди впадают в состояние паралича во время сна - при этом Вам кажется, что Вы не можете двигаться. А теперь представьте, что всего этого можно избежать и превратить неприятные сновидения, например, в увлекательные путешествия во сне. Заказав на нашем сайте прибор "DreamTrainer", Вы навсегда забудете о кошмарных сновидениях.

Метод осознанных сновиденийпозволяет полностью управлять развитием событий во сне - Вы сами можете выбирать сюжет своего сновидения, став практически разработчиком виртуальной реальности. Во сне Вы сможете воплотить любые свои фантазии, разобраться со своим внутренним миром, избавиться от многих проблем - приборы для осознанных сновидений станут для Вас незаменимыми помощниками.

Благодаря инновационной методике контроля состояния, Вы сможете достаточно быстро добиться нужного результата. Специальное устройство, в котором установлен акселерометр и светодиоды, устанавливается на одной из дужек очков и реагирует на малейшее изменение положения туловища или кивок головы. С помощью световых индикаторов, вы сможете безошибочно контролировать состояние реальности. Благодаря тренировкам в дневное время суток, Ваш мозг научится распознавать состояние реальности, после чего Вы сможете научиться управлять своими сновидениями, получив массу возможностей.

<a href=https://claps.me/catalog/pribory-dlya-osoznannykh-snov/dreamtrainer-proverka-osoznannosti/>Прибор осознанного сна</a> был разработан после ряда научных исследований, в ходе которых ученые изучали, как человек может повлиять на свой сон. В ходе изучения специалисты выяснили, что главным условием контроля сновидений является умение осознавать состояние реальности, а окружающие факторы не имеют никакого значения. Теперь данная методика доступна и Вам!

Процесс самосовершенствования очень прост - тренировки отнимут у вас минимум времени. Уже вскоре вы научитесь распознавать реальность на подсознательном уровне и переходить к состоянию управляемого сна. С нашим прибором Вы откроете для себя новые возможности, о которых раньше не могли и мечтать! Оформляйте заказ прибор "DreamTrainer" и начните новую жизнь уже сегодня!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama