Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Budějovice, Ořech, Petřvald - pletu

21. srpna 2016 v 19:13 | Tez |  Den za dnem
V pondělí se dopoledne vydáváme po obchodech, ale já na to moc nejsem, tak nám to nezabere ani dvě hodinky a koupíme akorát ponožky a meloun. Doma se pak díváme na olympiádu a babi mi ukazuje pletení. Tak pletu. Vzorník, nejdřív jenom hladce, pak jenom obrace, pak hladce a obrace po řádkách, pak to střídám po očkách. Odpoledne jdeme na návštěvu, já pletu. Večer pojídáme meloun, koukáme na seriál a já dál pletu.V úterý začínám s pletením šály. 36 ok, jenom hladce. Jde to ztuha, vlna je taková trochu huňatá, co tři řady mám místo 36 těch ok 38 nebo 39. Jako správný asociál jsem celý den doma. A pletu. Večer mám upletených asi 20 centimetrů.

Ve středu vstávám v sedm, snídáme a po osmé vyrážíme na autobus. Přijede tak akorát, je celkem plný. Já se po cestě dívám na Želvy ninja a přitom pletu. Po jedenácté jsme Na knížecí. Přejíždím na Smíchov a jedu autobusem do Radotína. Tam k zubaři, potom domů. Pak ještě na pedikúru. A potom se pokouším trochu debordelizovat pokoj. Ale moc mi to nejde. Dívám se na seriál a pletu.

Ve čtvrtek uklízím. Musím pro Huntera vyklidit pokoj. Vyklidila jsem skříň, šuplíky, dokonce tři poličky v knihovně jsem vyprázdnila! Pak noční stolek, regál pod zrcadlem, stůl a tak. Dvě plné krabice a přeskupená knihovna. Zabralo mi to skoro celý den, večer jsem pak byla sama doma a udělala jsem si sendviče. A pletla.

V pátek jsem ráno vyrazila na metro. Nechala jsem tam auto. Vlak měl 15 minut zpoždění. A stewardka taky nebyla úplně nadšená, ale jinak cesta proběhla v pohodě. Četla jsem Annu z Pětiměstí, dala jsem si sushi, a před polednem jsem vystoupila v Havířově. Hned byl oběd, po obědě jsem dočetla Annu, potom jsem zase pletla. Večer už byla šála skoro upletená a pokračovala jsem v pletení i během koukání na Mumii. Už mě vlastně to pletení štve, ale musím to dodělat, tak se snažím a pletu.


V sobotu jsem se vzbudila po půl osmé, po snídani jsem dopletla šálu (je větší než babi). Potom jsem pomáhala se sbíráním jablek, na víc činností nemám kompetenci. Akorát jsem ještě mohla vozit kolečko a rozdělovat králíkům trávu. Po obědě jsem trochu odpočívala a začala číst Říši zla od Crichtona (napsal taky Jurský park). Kolem druhé jsme se s Jájou vydali do Vítkovic na Bolt Tower. Bolt Tower je otevřená asi rok, je to nástavba na vysoké peci a mají tam kavárnu. Když jsme tam přijeli, tak nám řekli, že do kavárny se dostaneme nejdřív tak za hodinu.


No tak jsem koupila a napsala pohled Timovi, prošli jsme se po areálu a pak jsme mohli jít do kavárny. Normálně by nás tam vyvezli "raketou" a pak dalším výtahem, jenomže "raketa" nejela. Takže jsme jeli skipem (to je jako lanovka, ale cca 70°). Ze skipu pak vnitřím výtahem až na vyhlídkovou polšinu. Rozdali nám helmy, které jsme všude venku měli nosit. A samozřejmě jsem měla vybitý telefon, takže jsem shora nic nevyfotila. Takže koho to zajímá, nebo by chtěl vidět podpis Usaina Bolta (po něm se to jmenuje), tak se tam bude muset vypravit sám. Nebo počkat, až se tam znovu podívám s nabitým foťákem.

V kavárně jsme si dali kafíčko/vodu a dortíčky a zmrzlinu. Taky jsme se prošli po těch venkovních plošinách a díky stále nefungujícímu výtahu jsme se dostali i na schodiště, po kterém se normálně nechodí, a na vyhlídkovou plošinu.
Večer jsme pak měli párky a seděli jsme pod pergolou až do tmy.

V neděli bylo hnusně, pršelo půl dne, tak jsme akorát koukali na Toulavou kameru a Objektiv. Po obědě jsem si četla a potom jsme jeli na návštěvu. Večer asi bude klidný, dali jsme si meloun a asi se na něco podívám. Nebo si budu číst.

Tak se mějte pěkně, příští týden zase napíšu.
T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama