Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Konečně doma

29. srpna 2016 v 20:43 | Tez |  Den za dnem
Jsem v Petřvaldu. V pondělí jsem četla Říši strachu od Michaela Crichtona, super knížka, i když ke konci jsem si už říkala, že to je až příliš (6 nábojů proti samopalům) přitažené za vlasy. Ale celkově se mi to moc líbilo. Především to doplnil různými statistikami, odkazy a bibliografií. Večer jsem pak koukala na Masterchefa.


V úterý jsem byla s Lenkou v Zoo v Ostravě. Bylo děsné vedro, ale aspoň tam nebylo tak nacpáno. Viděly jsme všechno možné, akorát jsme nenašly (asi červené) pandy. Projely jsme se taky po "safari", jely jsme ve 4 posledním vláčkem (i když normálně jezdí do 6), protože osel začínal být nějaký moc majetnický a lehce agresivní. Když jsme tam projížděly, tak šel vedle "vláčku" a za vláčkem, dokud jsme neprojely do další části. Viděly jsme slony, zebry, byly jsme ve voliéře a já jsem si taky nakrmila kozy. Chtěla jsem teda krmit malé kůzlátko, jenomže přišla koza, odhodila ho rohama a tak jsem dala zbytek jí.
V Zoo jsme byly skoro tři hodiny, takže se mi pak na gauči povedlo asi v 9 usnout. Sice jsem začala číst Jurský park (také Crichton), ale daleko jsem se nedostala. Taky jsem opět sbírala jablka na zahradě a osekala keř.

Ve středu jsem se spíše flákala. Po obědě jsem mohla umýt nádobí a potom jsem po obědě spala. Četla jsem Jurský park a večer koukala na MasterChefa. A neustále jsem okukovala králíčky!Ve čtvrtek jsem jela domů. Jája mě odvezl na vlak, jela jsem se Slovákama. Četla jsem celou cestu, přijeli jsme kolem poledne. Táta mě vyzvednul na nádraží, jeli jsme na oběd a potom jsme pozorovali přílet letadla. Na letišti jsme vyzvedli Huntera, který bude na půl roku okupovat můj pokoj. Dovezli jsme ho domů, ukázali mu trochu dům a šel spát. Já jsem si užívala, že jsem konečně zase doma, i když jsem se musela přestěhovat do pokojíčku.


V pátek jsme pak obíhali. Nejprve jsme jeli na Anděl, kde jsme Huntera chtěli přihlásit u cizinecké policie. Tam jsme se ale dozvěděli, že už sídlí na Chodově. Takže smůla. Prošli jsme se k Národnímu divadlu a zařídili Lítačku a českou simku. Naobědvali jsme se v Evaldu, jeli jsme domů a odpočívali. Navečer jsme loupali brambory, večer přišli Bláhovi a měli jsme bramboráky! Mňam. Taky už jsem dočetla Jurský park, koukat se na něj ale nemůžu.

V sobotu se odpočívalo, dojedli jsme sekanou z Petřvaldu s brambůrkama a salátem. Odpoledne jsme jeli do města, trochu se projít po Starém Městě a tak.

V neděli koukám na posledního Hobita, vařím k obědu lasagne s cuketou. Večer pak jdeme k Bláhům grilovat. A popíjíme k tomu Aperol Spritz. A konečně přijíždí Kačenka!

A v pondělí jsem šla s Martinou do Expresky. Úplně jsem se tam zničila a už mě bojí úplně celý člověk. Odpoledne nás pak mamka vezla na tu cizineckou policii na Chodov. Akorát, že mi tam paní na informacích řekla, že už nevydávají lístečky (ve 3 odpoledne, když zavírají v 5). Tak jsme zase jeli zpátky. Nakoupili jsme a já pak s Hunterem jela na Muzeum, kde měl sraz s dalšími výměnnými studenty na jazykový kurz. No a pak nastala krátká průtrž mračen.


Omlouvám se, že mám zpoždění, ale včera jsem po článku na blog ani nevzdechla. Byla jsem holt příliš zaneprázdněna vařením a jezením. Příští neděli už to zvládnu :)

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terynka Terynka | Web | 29. srpna 2016 v 20:54 | Reagovat

Opravdu nádherné fotky! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama