Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Kočky

25. září 2016 v 20:15 | Tez |  Den za dnem
V pondělí jsem se zase od Tima vydala domů. Nakoupila jsem, nasnídala jsem se a pokračovala jsem s puzzlema. Skoro celý den jsem skládala, přestávku jsem si

akorát udělala na oběd - uvařila jsem si brambory a kuře. Po jídle jsem zase pokračovala. Probírala jsem se těma puzzlema, měla jsem celý obrys a pak už jsem se dostala do fáze, kdy mi v krabici zbylo asi 30 bílých dílků, které jsem musela nacpat do pěti různých koček. Poté, co jsem tuhle fázi zvládla, a blbě umístila asi jenom dva puzzlíky (jeden jsem musela trochu přitlačit) mě čekala už "jenom" hlava. Měla jsem obrys, měla jsem oči. A cca 50 dílků, které bylo třeba nějak umístit. Což byl vyloženě horor, protože všechny vypadala skoro stejně. Takové našedlé, s černýma flekama. Kolem deváté jsem ale přece jenom zvítězila! Povedlo se mi dát celou kočku dohromady a "ztratil" (je někde v pokoji) se mi přitom jenom jeden krajní dílek (je nalevo od ucha černé kočky úplně nahoře).


(chtěla jsem blog přechytračit a nahrát fotku z wordu, ale nejde to, takže opět trocha tréninku)


V úterý jsem pak byla celá rozlámaná, není divu, když jsem nad těma puzzlema seděla/klečela cca 10 hodin v kuse. Byla jsem doma a večer jsem šla k Timovi. A s Timem jsme pak šli k Markusovi, kde jsme hráli Wormsy. A já jsem vyhrála!
Ve středu jsem byla doma, četla jsem si, odpočívala jsem, protože na mě něco lezlo. Počasí se tu zase úplně zbláznilo, spadnul tlak, tak mi bylo místy na omdlení. Usnula jsem už někdy v 10.

Ve čtvrtek jsem byla doma, pokračovala na středeční vlně a kolem čtvrté jsem se přesunula k Timovi. Přihlásili jsme se zase na Rudi rockt. Asi jsem to už kdysi zmiňovala, ale ve zkratce to shrnu.


Na tu akci se hlásí po dvojicích. Dvojice si vybere, co by ráda vařila - předkrm, hlavní jídlo nebo dezert. Podle zájmu se to pak rozdělí, a každá dvojice vaří jeden chod. A k těm co vaří, přijdou další dvě dvojice, celkem teda 6 lidí na každý chod. Za celý večer pak člověk pozná 12 nových lidi (4 u každého jídla).

Já jsem teda musela ještě do obchodu, protože Timo zapomněl nakoupit pivo. Takže jsem se k němu doplazila úplně zpocená, rychle jsem se vysprchovala a dali jsme se do vaření. Dělali jsme tapas. Měli jsme rozmarýnové brambory, datle ve slanině, opečené žampiony, papričky, salsu a guacamole. A nějaké olivy a bagety. Timo měl velké oči, tak toho nakoupil hrozně moc, ale nakonec nic nezbylo - jenom ta salsa a guacamole. Kupodivu jsme dokonce byli tři holky a tři kluci, což je v Cáchách spíše neobvyklé (posledně, když jsme měli dezert, jsem byla sama). Bylo to s nimi fajn, dobře jsme se bavili a trochu se nám to protáhlo.

Největší atrakcí pro naše hosty byl toaletní papír. Ano, toaletní papír. Timo totiž před nedávnem koupil takový, který má na sobě obrázky zvířátek. Žirafy a lvy a koaly a pštrosy a tak. Takže na závěr každý host dost jednu roli. Měli z toho všichni velkou radost.

Na hlavní jídlo jsme přišli trochu se zpožděním, ačkoli jsme to neměli daleko, bylo to ve vedlejší ulici. Bylo to u Timova známého, měli jsme vegetariánské burgery. Místo masa byl mix z luštěnin a mrkve, bylo to dobré, ale na maso to nemělo. K tomu byla i domácí limonáda.

Na závěr jsme se pak přesunuli zpátky do Timovy ulice, v podstatě do domu naproti (od předposlední akce je změněný algoritmus, takže přesuny nejsou tak náročné).

Dezert byl super, takový lehký, mix ovoce a smetany/tvarohu. Tahle část se mi líbila asi nejvíc, sešli jsme se tam opravdu dobře a byla to velká zábava. Probudila jsem v sobě své učitelské sklony a s jedním klukem jsem si opakovala německé spolkové země. Chtěla jsem jim vyjmenovat i kancléře, ale nenechali mě (stále to umím). Kluci se odebrali kolem půlnoci do Apolla (to je klub, kde je vždycky afterparty), my jsme tam zůstali do jedné a pak jsme taky šli.

V pátek jsem byla vzhůru už v osm, četla jsem si a Tima jsem nechala spát do desíti. Pak jsem skoro půl hodinu strávila umýváním nádobí. Takže jsem podle Tima byla cool (protože nemusí mýt nádobí on).

V jednu jsem uvařila oběd a ve dvě jsem šla za babčou. Seděla venku, zle se dívala, tak jsem šla za ní a snažila se jí vysvětlit, že nejsem cizí. Moc se jí to nezdálo, tak jsem šla za Nicole, která mě za ní stejně měla odvést. Poté, co viděla známou tvář, už to bylo v pohodě. Seděly jsme venku, na půl hodinky jsme šly do parku a pak jsme zase seděly venku na sluníčku. Byla jsem tam skoro dvě hodiny. Potom jsem šla rychle nakoupit a vrátila se k Timovi. Večer jsem pak dělala večeři. Do zbylé bagety jsem dala vajíčko natvrdo a rajčata a žampiony, nic světoborného, ale chutnalo to dobře.
Timo šel pak koukat na film s kamarádama, já zůstala doma a koukala na nové Krotitele duchů. No, někdy kolem čtyřiceti minut se mi to zaseklo, tak jsem dál nekoukala.

V sobotu jsem byla doma, Timo šel hrát Magic a já jsem pracovala. Náhodou jsem otevřela rwth mail a objevila mail z webové stránky, kde jsem se registrovala. Psali, že je třeba přeložit něco z němčiny do češtiny. Takže jsem překládala popisky náramků a hodinek. Byly to hrozné bláboly a především to byly hrozně dlouhé věty přes tři řádky. Když jsem to přeložila, udělala jsem si pozdní oběd. Timo se odpoledne vrátil, koupil mi jogurt, na který jsem měla hroznou chuť (divné). Koukali jsme na Imperium, film, ve kterém se Harry Potter infiltruje do teroristické buňky.

V neděli jsem se vzbudila už po 8. a měla jsem chuť jít koupit housky (taky divné). Ulice byly úplně prázdné, bylo to fajn. Koupila jsem housky a taky dva kousky jahodového koláče. Po cestě zpátky jsem potkala kočku z vedlejšího domu. Bála jsem se, že je zlá, ale nechala se pohladit.

Timo se kupodivu taky vzbudil brzy, takže jsme už před devátou byli po snídani. Pak jsem byla vyhoštěna z pokoje do obýváku. Hrála jsem hru, k obědu jsem udělala americké brambory a rybu. Timo dál opravuje a já odpočívám.
Koukám na filmy, hraju hry, kupuju si jízdenky do Frankfurtu za Asukou!

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama