Chceš mi poslat pohled? Adresa je dole v článku.

Skoro doma!

30. července 2017 v 20:17 | Tez |  Den za dnem
V pondělí jsem byla skoro celý den doma, musela jsem jít do školy akorát na dějepis, kde jsem musela prezentovat projekt a hodinu.

Odprezentovala jsem, uvědomila si pár věcí, které v seminárce musím upravit a bylo to v poho. Akorát se mi nepovedlo dostat se v knihovně k jedné knížce. Na semináři nám zároveň jeden spolužák předal knížky, které objednal v centrále pro politické vzdělávání, prý mu místo 25 kopií poslali 250. U mě na stole pak přistála druhá kniha, tak jsem ji vzala s sebou. Potom jsem v šíleném slejváku šla domů, stavila jsem se ještě pro pohledy. Pak nákup, koupila jsem si taky kyselé žvýkačky a málem si s nima zničila zuby. Doma jsem pak nic moc nedělala, koukala jsem na seriál a četla a tak.

V úterý jsem se věnovala učení na zkoušku, přepisovala jsem si poznámky, vyráběla kartičky, taky jsem se trochu věnovala němčině. Cvičila jsem a ve 4 jsem šla na návštěvu k Beátě. Povídaly jsme si, pojídaly jsme dortíky, bylo to fajn. Doma jsem pak pokračovala s učením.

Ve středu jsem byla celý den doma, pracovala jsem na bws, po poledni přišla na oběd Carina, udělala jsem nudle se slaninou a rajčatama a smetanou, bylo to fajn. Povídaly jsme si, říkala, že jde v neděli na bleší trh a má 3 metry prostoru, tak jsem jí nabídla moje knížky ve sklepě. Po čtvrté šla domů, já jsem cvičila a dál pracovala.

Ve čtvrtek jsem se dál věnovala střídavě učení na zkoušku a bws, trochu jsem začala shromažďovat věci, které chci sbalit. A k večeru se mi ozvala Carina, že by o ty knížky přece jenom měla zájem maminka.

V pátek jsem teda vstala kolem sedmé a jako první jsem šla do sklepa. První krabici jsem už sice protřídila, ale další dvě ne. Takže jsem to udělala, zhruba půl krabice jsem si odnesla nahoru, o moc víc by se mi do regálů stejně nevešlo. Potom jsem po skypu dělala rozhovor a dobrovolnictví a pak jsem se snažila být produktivní a moc mi to nešlo. V 11 přijela Carina, kromě knih mě zbavila i dvou krabic od kdoví čeho, které byly děsně dlouho ve sklepě. Dost jsme se teda při tom přesouvání knih zapotily, jedna krabice to dokonce nevydržela. Takže jsem se pak rychle osprchovala, naobědvala a šla k babi. Tam jsem byla do dvou, potom jsem se stavila na nákup v Normě a pak jsem ještě musela do Penny pro nudle. Timo si totiž přál opět závitky. Když jsem přišla domů, tak jsem nejdřív cvičila, potom jsem připravovala ty závitky, to trvalo celkem dlouho. Pak jsem ještě trochu pracovala a v devět dorazil Timo. Dala jsem si ještě pár závitků s ním a pak jsme zůstali doma.

V sobotu jsem se vzbudila kolem sedmé, četla jsem si knížku s výroky od Konfucia, po deváté vstal i Timo, došel pro housky a po snídani jsme koukali na kus Mumie. Potom šel do města na malý nákup, já jsem se mezitím učila. Když se vrátil, dali jsme si oběd a pak jsme tu mumii dokoukali. Timo se pak skoro hodinu snažil zprovoznit tiskárnu, která nechce tisknout černou, ale nepovedlo se. Budu se tím zabývat, až se vrátím. Potom jsme vyrazili do města, sešli jsme se s Elio a Martinem, nejdřív jsme seděli na ulici u "baru", pak jsme se přesunuli do kavárny se spoustou her. Hráli jsme Carcassone a já jsem měla lehké zatmění, když Timo spojil moje obrovské město s cizím pidiměstečkem a jako že bych se o body měla dělit. Pak se to sice vyřešilo a město patřilo jenom mně, ale stejně se mi ho nakonec nepovedlo dokončit, protože mě hnusně blokovali. Potom jsme hráli Labyrint, což je o posouvání polí, to mi nešlo vůbec. O půlnoci zavírali, tak jsme se potom vydali domů.

V neděli jsem byla zase vzhůru celkem brzo, kromě toho jsem byla víckrát vzhůru v noci a taky se mi povedlo převrhnout sklenici s vodou, to bylo super. Nechala jsem Tima spát, dočetla jsem knížku o Konfuciovi a učila se. Timo vstával v 9, nasnídali jsme se a on pak vyrazil hrát karty, takže já jsem měla klid na učení. Na to taky došlo, ale nejdřív jsem zabalila. Taky jsem dopsala deník a uklidila a zorganizovala "toaletní" stolek. K obědu jsem si rozmrazila pangase a uvařila pár brambor, k tomu jsem ještě pojídala mrkvičkový salátek. Pak jsem trochu uklízela, cvičila jsem, nakrájela jsem nektarinky, takže jsou konečně snědené a pročítala jsem si prezentace z přednášek a dala prát prádlo. Timo se vrátil v 6, k večeři jsme si dali döner pizzu a Timo pak kolem sedmé jel. Já si dočtu ještě prezentace a budu se trošku věnovat seminárkám, musím si udělat pořádek v materiálech, zítra ještě musím vrátit pár knížek.

Zítra mě ale hlavně v 11 čeká ta zkouška, předpokládám ale, že to bude brnkačka. Ve čtyři pak vyrazím, po půl deváté budu doma!

Těším se!

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama